Team lager

Bijtjesklas: 1ste leerjaar
Pandaklas: 3de leerjaar
Kameleonklas: 5de leerjaar

Juf Ellen

 

 

e-mailadres: 

ellen@bsdetrampoline.be

Klik en kijk in onze klas!

Vlinderklas: 2de leerjaar
Giraffenklas: 4de leerjaar
Toekanklas: 6de leerjaar

Juf Marine

Marine

e-mailadres:

marine@bsdetrampoline.be

zorgjuf L5 en L6

Juf Stefanie

Juf Stefanie

e-mailadres:

stefanie@bsdetrampoline.be

Zorgjuf 2de leerjaar + Uitbreiding/verdieping/ander werk/kangoeroe en executieve functies

Juf Tine

Tine

e-mailadres:

tine@bsdetrampoline.be

 

Zorgjuf Femke

Juf Femke

Femke

e-mailadres:

femke@bsdetrampoline.be

Zorgjuf L1, L2, L3 en L4

Juf Liesbeth

Liesbeth

e-mailadres:

liesbeth@bsdetrampoline.be